Pokaż menu

LSI LOGIC LSI7402XP-NCR 4-PORT 2GB PCI-X FIBER CHANNEL

LSI7402XP-NCR

980,00 zł

796,75 zł netto

LSI LOGIC LSI7402XP-NCR 4-PORT 2GB PCI-X FIBER CHANNEL

Features
Quad 4 Gb/s port (800 MB/s, full duplex)
Pluggable multi-mode optics (SFP), LC style
64 bit/133 MHz PCI-X bus

Więcej szczegółów

Kategoria: kontrolery

Producent: LSI

LSI LOGIC LSI7402XP-NCR 4-PORT 2GB PCI-X FIBER CHANNEL

  • Features
  • Quad 4 Gb/s port (800 MB/s, full duplex)
  • Pluggable multi-mode optics (SFP), LC style
  • 64 bit/133 MHz PCI-X bus
  • Auto-speed 1, 2 or 4Gb/s GigaBlaze® technology
  • End-to-end data integrity (T10 DIF support)
  • Concurrent SCSI and IP protocol
  • SCSI initiator, target, and initiator/target modes with support of 126 alias ALPAs
  • Auto-detects switch and loop connections
  • Over 100,000 I/Os per second
  • Fibre Channel-tape support
  • Proven Fusion-MPT architecture
  • ARM® CPUs for Fibre Channel offload
  • 15-Day DOA Warranty
  • Serialized Against Fraud!!
  • Benefits
  • Performance leading 4Gb/s operation
  • Low-profile PCI form factor for 2U servers.
  • Backward compatible with PCI, 32-bit, and 33/66/100 MHz buses
  • Pluggable optics (SFP) for improved serviceability
  • Compatible with MyStorage™ adapter management software
  • Unlimited free software upgrades
  • Full suite of operating system drivers
Zapytaj o produkt

Wysyłka

Dokładamy wszelkich starań aby towar dotarł do naszych klientów jak najszybciej. Właśnie dlatego nasze przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy UPS.  

DHLPoczta Polska

Każda produkt z naszego sklepu jest starannie pakowany i zabezpieczany na czas podróży. Każda paczka posiada unikalny numer dzięki któremu można dokładnie śledzić jej położenie. Sprawdzić to można na naszej stronie lub w witrynie .

Podobne produkty

Zawartość strony internetowej www.apress24.pl jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu aPRESS24 oraz treści w nim zawartych należą do firmy aPRESS Paweł Sinkiewicz. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu aPRESS24. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony www.apress24.pl bez zgody właściciela jest zabronione.